fbpx

Otomatik Bariyer

Otomatik Bariyer, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçların kontrollü ve güvenli geçişi için idealdir.  3 metre, 4 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda hazırlanabilen, geçiş noktalarını tamamen kapatabilir onay verdiğiniz araçlarında geçişini sağlayabilirsiniz.

Otopark bariyer sistemleri; akıllı kol, emniyet fotoseli ve loop detektörler ile geçen araçların zarar görmemesi için güvenlik paketleri ile donatılmıştır. Emniyet fotoseli ve loop dedektör bariyer kolunun altında bir araç varken kapat butonuna basılsa bile zararı engellemek için bariyer kolunu hareket ettirmez.

Otopark bariyer sistemlerinin özelliklerine ve kullanılacak otoparktaki araç geçiş yoğunluğuna göre açılma ve kapanma süreleri değişmektedir. 1 saniyeden 6 saniyeye kadar zaman aralıkları mevcuttur. Otopark bariyer sistemlerinde kullanılabilecek ekipmanlar şu şekildedir.

Otomatik bariyer  sistemleri, bilindiği gibi sizlerin var olan holdingine, işletmecisi olduğunuz kafe ve barlara, yaşadığınız muhite veya ticari anlamda kullanmak istediğiniz her bölgeye %100’e kadar uyum sağlamaktadır. Bu sayede de kitleler tarafından birinci tercih haline dönüşmüş olan otomatik bariyer sistemleri, sizlere tek tıkla tarafımızca sunuluyor ve montaj aşamasında da hizmet sağlamamız adına katkılar ekliyor.

Otopark Bariyer Sistemi

Kollu bariyer sistemlerinde tercih edilen plaka tanıma sistemleri, OGS ve HGS özelliği ile yardımcı destek yazılımlarla desteklenen video içerik analizi uygulaması sayesinde araç plakalarının tanımlanarak kameralar aracılığı ile okunması sağlanıyor. Plakası tanınan araçlar, otopark bariyerinin açılması ile hızlı, kontrollü ve güvenli geçiş sağlıyor. Ayrıca gişe geçişlerinde de aynı sistemden yararlanarak, hızlı geçişler ile zamandan kazanılıyor, trafik sıkışma problemleri çözümüne destek sağlanıyor. OGS, HGS ve plaka tanıma sistemleri özellikle bina ve site güvenliği açısından yaygın biçimde tercih edilen bir sistem olarak kullanılıyor.

Plaka tanıma sisteminin, giriş ve çıkış yapan araçların geçişlerini raporlama ve bilgi saklama özelliği sayesinde özel ve kamu güvenliği gerektiren alanlarda etkin biçimde kullanılmasıyla üst düzey güvenlik sağlanırken, geri bildirim elde ediliyor.

ÜRÜN GRUPLARIMIZ