fbpx

Yana Kayar Kapı Motoru

Yana Kayar Kapı Motoru, Ray üzerinde kayan ve genellikle tek bir kanatın olduğu kapılarda kullanılan yana kayar kapı motoru kullanıcılarına rahat ve güveli bir kullanım sağlaması açısından oldukça geniş bir alanda tercih edilmektedir. Daha çok bahçe kapılarında kullanılan bu motorların kapıları açma kapama sırasında kaybettiğiniz zamanı ortadan kaldırması ve daha güvenlikli bir kullanım sağlaması açısından faydanıza olacağını görebilirsiniz. Bu sayede bahçenizin ve kendinizin güvenliği konusunda içiniz de daha rahat olabilir.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ

ALD - JET SERİSİ
yanakayar kapı teknik detay

ALD - JET Model Yana Kayar Bahçe Kapı Motoru

Üst Düzey Performans
1 metreyi 1 saniyede bile açabilen, gücü ve hızı ayarlanabilen Jet Serisi Motorlar, 1 ton ile 5 ton arası kapılar için isteğe göre imal edilmektedir. Jet Motor Kapı önünde zaman kaybını önlemek için endüstriyel tip ve suikast endişesi olan üst düzey güvenlik gerektiren askeriye, polis, iş merkezleri ve fabrika girişleri gibi yerler için dizayn edilmiştir.

Yüksek Hız ve Performans; Jet Motor Serisi

Jet kapı motoru zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak teknolojiyi, üst düzey performansla birleştiren otomatik kapı motoru modellerinden biridir. Hızlı sürgülü sisteme sahip olan kapı motoru, kapı önündeki zaman kaybını önler.

Özellikle üst düzey güvenliğin gerekli olduğu yerlerde kullanılan Jet otomatik kapı motoru, ismi kadar hızlı bir performansa sahiptir. Standart kapı motoru sistemleriyle kıyaslandığı zaman çok daha yüksek güce sahip olan Jet serisi, hiç durmaksızın çalışabilir. Bu nedenle endüstriyel tip olarak da adlandırılan bu sistem askeriye, iş merkezi ve polis merkezi gibi alanların girişlerinde kullanılabilir.

Jet Kapı Motoru

İhtiyaçlarınıza çözüm üreten otomatik kapı motoru modeli, farklı kapı ağırlıklarıyla da uyumlu çalıştığı için işlevseldir. İster ağır tonajlı kapılarda, isterseniz de hafif tonajlı kapılarda Jet kapı motoru sistemini kullanabilirsiniz. Auto closing özelliğine sahip olan jet kapı motoru, aracınızla çıkış yaptıktan sonra kapıyı kapatmayı unutsanız bile sizin yerinize otomatik olarak kapatacaktır. Böylece her an kendinizi güvende hissedebileceğiniz jet bahçe kapısı motoru, yüksek hızının yanında hayatınızı kolaylaştıracak özellikleriyle de öne çıkmaktadır.

Ön ve arka kısımlarında bulunan fotosel bağlantıları sayesinde, kapının önünde ya da arkasında bir cisim olduğunda çalışmayan sistem, bu sayede güvenlik tehdidi oluşturmaz. Kapı herhangi bir engel algıladığı zaman çalışmasını otomatik olarak durduracaktır. Motorun sıkışma algılama sistemi nedeniyle güvenle kullanabileceğiniz jet kapı motoru, teknik özellikleriyle de hayatınıza teknoloji getirecektir.

2 adet uzaktan kumandaya sahip olan sistem, paket içerisinde size alıcısı, anteni, ikaz lambası, siviç ayakları ve kontrol paneliyle gelir. Kablolu emniyet fotoseline sahip olan otomatik kapı motoru, garantili olduğu için konfor ve rahatlıkla kullanabileceğiniz bir modeldir.

Modern teknolojiyi günlük hayatın akışına uyarlayan otomatik kapı sistemleri, ev otomasyonu ürünleri arasında özel bir yerdedir. Siz de ihtiyaçlarınıza teknolojik çözümler bulmak istiyorsanız jet bahçe kapısı motoru sistemi ile hayal ettiğiniz rahatlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

ALD - ACTIVE SERİSİ

ALD - Active Model Yana Kayar Bahçe Kapı Motoru

Kolay montaj özelliği ve bakım gerektirmeyecek şekilde üretilen Active motor,uzun süre çalışabilen emniyetli bir üründür.Gelişmiş teknoloji kullanılarak imal edilmiştir.Yüksek basınçla yapılan plastik aksamlar ve özel alaşımlı alt gövdesi ile sağlam bir şeklide dizayn edilmiştir.

Active Otomatik Kapı Motoru ile Konfor ve Güvenlik Bir Arada

Modern teknolojiyi insanların konforu ve güvenliği için kullanan ALD ev otomasyonu sistemleri ve özellikle otomatik kapı motoru modelleri ile ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunuyor.

Standart açılır bahçe kapılarına kıyasla çok daha hızlı ve otomatik olarak açabileceğiniz kapı motor sistemleri, uzaktan kumandayla kontrol edilebilir özelliği nedeniyle size rahatlık sağlayacaktır. Bu sistemlerden biri olan Active otomatik kapı motoru, olası çarpmaları algıladığı için akıllı çalışma prensibine ve güvenilir aksama sahip bir üründür. Her zaman güvenle kullanabileceğiniz otomatik kapı motoru sayesinde konforunuzu zirveye çıkarabilirsiniz.

Pratik montaj özelliğine sahip olan Active otomatik kapı motoru, bakım gerektirmeyecek şekilde üretildiğinden dayanıklılığı nedeniyle uzun süreli çalışma sistemine sahip bir modeldir. Son teknoloji sistemleri kullanılarak üretilen ürün, plastik aksama sahiptir. Yüksek basınçla imal edilen bu aksamın alt gövdesi özel alaşımlıdır ve sağlam bir dizayna sahiptir.

Active Otomatik Kapı Motoru Teknik Özellikleri Nelerdir?

Active motor ürün paketi içerisinde kontrol paneli ve 2 adet siviç ayağı vardır. Aynı zamanda 1 takım kablolu fotosel, 4 metre krameyer dişli, iki tane S4 uzaktan kumanda, alıcı ve anten bulunur. İkaz lambası da ürün paketi içerisinde olanlar arasındadır. Active otomatik kapı motoru kablolu emniyet fotoselli olduğu için güvenilir bahçe kapı motoru sistemlerinden biridir.

ALD tarafından 24 ay garantiyle üretilen kapı motor sistemi, kart okuyuculu şifre paneline sahiptir. Ayrıca cep telefonu modülü ile Ogs ve Irf modülü bulunur. Plaka tanıma sistemi ile kolaylık sağlayacak olan Active bahçe kapısı motoru, bütün otomasyon kontrol sistemleriyle bağlanabilir özelliğe sahiptir. Mikro işlemcili kontrol paneli tamamen yerli üretim olan sistemde çalışma süresi de ayarlanabilir.