fbpx

90 Derece Otomatik Cam Kapı

90 derece Otomatik açılır kapı; iş merkezleri, kamu binaları, okullar, hastaneler, fabrika vb. yerler için tercih edilen en popüler kapı sistemlerinden biridir. Standart oda kapılarından, 90 derece bina giriş kapılarına kadar geniş bir uygulama alanına sahip otomatik 90 derece açılır kapı sistemi, en spesifik Avrupa normlarını karşılayan çeşitli testlere tabi tutulmuş, en yüksek kalitede malzemelerle üretilmiş yüksek performans ve konfor vaat eden bir ürünümüzdür.

Son derece sessiz çalışan elektro mekanik otomasyon ünitesi, aynı zamanda kompakt yapısı ve paslanmaz çelik gövdeli şık tasarımıyla uygulamada kolaylık sağlamaktadır. Mevcut kapılarda her türlü duruma uygun aparatlarla montajı mümkün kılan otomatik 90 derece açılır kapı sistemimiz, motor ünitesi ve kanat arasındaki bağlantıyı sağlayan kollarda (itme, çekme veya paralel çekme kolu vb.) oldukça zengin bir yelpaze sunmaktadır. Zengin aksesuar seçenekleriyle otomasyonun montajını uygun olan her yere, kanadın açılma yönünde ya da tersinde kalan kiriş, duvar veya kasa üzerine gerçekleştirmek mümkün olmaktadır. Kapı kanadının üzerinde duvar, kiriş veya yeterli yükseklikte bir kasa olmaması halinde, otomasyon sistemini kanatla birlikte hareket edecek şekilde kanadın üzerine uygulamak dahi kolaylıkla mümkün olabilmektedir.

90 Derece Kapı Motoru ile Temassız Geçiş 

90 derece otomatik kanat açma mekanizmaları, yaklaşım el sensörü ile temassız olarak geçişe olanak verir. El değmeden geçiş teknolojisi sayesinde, hijyenik çözüm istenen mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir.

90 Derece Kapı Motoru Uygulama alanları

El değmeden açılan WC, tuvalet, banyo, lavabo kapıları

Hastaneler ameliyathane kapıları

Benzin istasyonları kapıları

Spor merkezleri kapıları

Engelli WC, hijyenik kapılar

 


 

90 Derece otomatik kapı kontrol sistemleri binanızın her bölümünde yer alan kapıları en yüksek performansla kullanabilmeniz için her duruma uygun otomasyon sistemleri tasarlamıştır.

 

 


90 Derece otomatik kapı modelleri tek kanatlı kapılarda kullanılabildiği gibi çift kanatlı dairesel kapılarda da iki motor ünitesinin birbirine senkronize edilmesi yoluyla kullanılabilmektedir.

 


90 Derece Kapı Motoru Teknik Özellikleri

Operasyon Tipi:Motor açılma ve kapanma
Hareket Yönetimi                   :itme, çekme veya paralel çekme kolu               
Maksimum Kapasite:110 kg - 200 kg - 400 kg
Çalışma süresi         :1.000.000 kapı açma-kapama
Koruma Sınıfı                         :Ip20
Elektriksel Koruma                 :Classs I
Çalışma Sıcaklığı                   :-20°C / +45°C
Açılış Süresi                           :3÷6 s/(0-80°) (ayarlanabilir)
Kapı Açma Duraklama Süresi:0÷30 s / 1,5÷30 s
Ürün Boyutları                        :79x93x450 / 111x131x720