fbpx

Full Vision Seksiyonel Kapı / Camlı Seksiyonel Kapı

Camlı Seksiyonel Kapı; görünüşün ön planda tutulduğu yapılar (showroomlar gibi ) için tasarlanmış full vision seksiyonel kapılar sistem için özel Üretilmiş, 40cm kalınlıkta alüminyum profillerden  oluşur.

Full vision seksiyonel kapı Profiller  kapının açılıp kapanması sırasında birbirine geçerken parmak sıkışmasını engelleyecek şekilde dizayn edilmişlerdir.

Profillerin arasında tek veya çift cidarlı akrilik şeffaf pencereler uygulanır.

Kullanılan alüminyum profiller isteğe bağlı renkte elektrostatik toz boya ile boyanmaktadır.    

 

Full Vision Tam - Görüşlü Seksiyonel Kapı

Full vision kapılar aynı seksiyonel ve endüstriyel kapılar gibi 220 volt ortadan çekme konut tipi ve 380 volt yandan tahrikli endüstriyel sistemlerde uygulanabilir olup harici servis kapısı veya kapalı panel eklenebilme seçeneği sunmaktadır.

  • Tam görünümlü seksiyonel kapılar günümüz modern işletmelerinin özellikle görselliğin önde olduğu otomotiv satış ofislerinin ve fabrika giriş çıkışlarının en hızlı ve güvenli şekilde sağlanması için üretilmiş dayanıklı ve uzun ömürlü kapılardır.
  • Panellerİ 500 mm – 610 mm alüminyum parmak korumalı alüminyum profillerden üretilmektedir.
  • Profillerinin standart rengi naturel eloksaldır. Fakat dış cephe rengine yada isteğe bağlı olarak istenilen RAL renklerde de uygulanabilir.
  • Standart kontrol üniteli ve uzaktan kumandalı olarak da uygulanabilir.
  • Opto lazer sistemi  özelliği sayesinde herhangi bir nesnenin üzerine değmesi durumunda kapının geri açılmasını sağlar.
  • Montaj yapılacak yerde ki detaya göre standart, düşük, dikey, giyotin ya da çatıyı izleyen raylar şeklinde yataklama yapılabilir. Böylece kapının en verimli şekilde çalışması ve mümkün olduğu kadar az yer kaybı yaşanması sağlanmış olur.
  • Kurmalı yay sistemi sayesinde kapının ağırlığına bakılmaksızın manuel olarak kaldırılabilir ve herhangi bir elektrik kesintisi ya da motor arızası durumunda kapı manuel olarak yada zincirli olarak rahatlıkla kullanılabilir.

Neden Full vision seksiyonel Kapı ?

Montajı Kolaydır,

Isı ve Ses Yalıtımı yüksektir,

Gürültüsüz çalışır,

Az bir güç sarf ederek açılır ve kapanır,

Kapının açılması yer kaybı sağlamaz,

Binanı yapısına uygun çalışma olanağı sağlar,

Kapının net açılımı tamamen kullanılır,

Aksam ve parçaları kolay değişir,

Pencere sistemleri açılarak çalışma ortamı aydınlatılır,

Panel kapıya ,servis kapısı takılarak personel giriş çıkışı sağlanır.

Camlı Seksiyonel Kapı Fiyatları

Fiyatlar ürünün boyutuna, istenilen ürüne ve ayrıntısına göre değişebilmektedir. Camlı Seksiyonel Kapı Fiyatı hakkında bizden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Seksiyonel Kapı Servisi

seksiyonel kapı servisi ile ilgili uzman ekibimizden destek almak için bizim ile iletişime geçebilirsiniz.