fbpx

DOCK SHELTERS

Dock Shelters seal the gap between the warehouse and the container in such a way that when the Sectional Overhead Door is opened material and personnel are protected against  the dust,ihumidity and   temperature conditions outside.

Isolating the warehouse environment from the outside, It is not only useful to the human working conditions, but also for avoids entry of dust and heat, therefore resulting in energy saving, ecological safeguard,guard of fragile goods and better working efficiency. ALD Industrial Doors offers a complete variety of Dock Shelters available for all kind of usage and sitution from the outside cold conditions or the chilled ones from outside heat and also from shower, breeze, snow and dirt.


Mekanik KörükMekanik Körük

Mekanik Körük, esnek bir tasarıma sahiptir ve tüm ölçülerdeki araçlar için kullanılabilirler. Rampaya yaklaşan araç merkezden sapar ve korunak iskeletine çarparsa, gövde içerisine yerleştirilmiş olan yaylar sayesinde korunak hareketi takip eder ve hiç bir zedelenme olmaz.

Esnekliği, yüksek aşınma ve kopma dayanımı, iyi fiyat/performans oranı ve diğer özelliklerin bir araya gelmesi, yükleme noktalarının çok büyük bir kısmında Mekanik Körük bulunmasının başlıca nedenidir.


Şişme körükŞişme Körük

Şişme Körük, Donmuş gıda sektöründe ürünlerin taşınırken soğuk zincirin korunması son derece önemlidir. Şişme Körükler, sıcaklık kontrolü yapılan işletmelerde yükleme ve boşaltma işlemi sırasında olabilecek ısı kayıplarına karşı iyi derecede sızdırmazlık sağlar. Diğer körükler den farklı olarak, aracın körüğü itmesi gerekmez. Bu tip körüklerde, körük aracın etrafında şişerek tam bir sızdırmazlık sağlar. Şişme Körük, neredeyse tüm araç ölçülerine uygundur ve işletmelerin beklentisinden çok daha fazla sızdırmazlık sağlar.